Home

Rabat 10%

Przy zakupach powyżej 200 zł

Szybka wysyłka

Kurierem DPD lub do Paczkomatu

Specjalna oferta

Na zakupy grupowe

Podręcznik na jaki czekali farmaceuci

Czym są Zeszyty Apteczne?

Zeszyty Apteczne to pigułka praktycznej i sprawdzonej wiedzy. W każdym Zeszycie można znaleźć najnowsze badania i wytyczne, z których wydobywamy to, co jest przydatne w codziennej pracy.

Zeszyty to skondensowana wiedza, a jej odbiór ułatwiają tabele i leksykon użytych pojęć i skrótów. Treść Zeszytów jest przeplatana wyróżnionymi sekcjami, dzięki czemu łatwo wyszukuje się najważniejsze informacje.

Zeszyty Apteczne to odpowiedź na potrzeby farmaceutów posiadania dostępu do rzetelnych narzędzi i źródeł poszerzania swojej wiedzy.

Co wyróżnia Zeszyty Apteczne?

Zeszyty Apteczne wyróżnia praktyczne ujęcie prezentowanej wiedzy i oparcie jej w 100% na EBM (Evidence Based Medicine), czyli na badaniach i faktach, nie opiniach i zasłyszanej wiedzy.

Każdy tom jest poświęcony jednemu zagadnieniu a Zeszyty zawierają informacje tylko i wyłącznie o preparatach dostępnych na polskim rynku.

Opisane przykłady pacjentów są z życia wzięte, a wskazówki, które można przekazać pacjentom są wykorzystywane w swojej pracy przez autorów. Każdy Zeszyt to 100% treści bez reklam.

Dla kogo są Zeszyty Apteczne?

Zeszyty Apteczne są pozycją uniwersalną, jednak szczególnie ich wartość docenią:

Farmaceuci, którzy mogą skonfrontować swoją wiedzę i porady z najnowszymi wytycznymi oraz odświeżyć swoje informacje np. po przerwie w zawodzie.

Technicy farmaceutyczni, którzy mogą poszerzyć i zaktualizować swoją wiedzę.

Studenci farmacji i pokrewnych kierunków, którzy znajdą tam usystematyzowanie wiedzy ze studiów z nazwami handlowymi preparatów.

  • Najważniejsze informacje dotyczące zagadnienia
  • Podręczne tabele
  • Leksykon użytych pojęć i skrótów

w praktyce aptecznej

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu w sprawie zakupów grupowych!